Aktuality BohosluzbyOznamy

Podporte našu farnosť

Môžete tak urobiť zaslaním vášho daru na náš farský účet:

SK59 0900 0000 0001 0582 4874

Ďakujeme!

Liturgický kalendár

Liturgicky kalendar
Oltar secovce

Pozvánka na púť do Ríma

Naša farnosť organizuje púť do Ríma, san Giovanni Rotondo a Loreta v dňoch 18.10. - 24.10.2024. Cena púte je 815€, plus poplatok za transfer do Budapešti na letisko. Bližšie informácie sú na našej internetovej stránke alebo na nástenke. Kto má záujem môže sa prihlásiť v sakristii.

Put Rim 2024

Program zájazdu: 

1.deň: odlet na obed z Budapešti do Bari, po prílete prehliadka mesta – bazilika sv. Mikuláša, transfer do San Giovanni Rotondo, večera a nocľah

2.deň: Po raňajkách odchod do Gargana -  jaskyňa sv. Michala, následne presun do San Giovanni Rotondo, prehliadka kláštorného komplexu, kde žil páter Pio – návšteva hrobu, múzea, možnosť individuálnych modlitieb, večera a nocľah

3.deň: Po raňajkách sv.omša, odchod autobusom do Loreta, prehliadka pápežskej Baziliky Panny Márie Loretánskej s domom Sv. Rodiny, v ktorom žila v Nazarete, večera a nocľah v Lorete.

4.deň: Po raňajkách presun do Ríma, Lateránska bazilika, Sväté schody, bazilika S.M. Maggiore, nocľah

5. deň: Po raňajkách prehliadka okolia Kolosea ( zvonku), z vyhliadky Forum Romanum, Pantheon, Piazza Navona, Fontána di Trevi, Španielske námestie, v nocľah. 

6. deň: Po raňajkách presun do Vatikánu, účasť na audiencii so sv.Otcom, prehliadka baziliky Sv. Petra, hrob sv. Jána Pavla II., Anjelský hrad, nocľah.

7. deň: Po raňajkách transfer na letisko k odletu do Budapešti.

Sprievodca zájazdu si vyhradzuje právo na zmenu programu!

Cena zahŕňa: 6 x ubytovanie s raňajkami v 2 a 3 lôžkových izbách s vlastným so. zariadením, 3x večera, transfer z hotela na letisko v Ríme,  preprava klimatizovaným autobusom Loreto, S. G. Rotondo, sprievodca zájazdu, poistenie insolventnosti, prehliadky komplexov bez vstupov. 

Cena nezahŕňa: komplexné cestovné poistenie so 100% krytím storna 28 eur, transfer do Budapešti a späť 55 eur/os., pobytová taxa (platba na mieste  24 EUR/os./celý pobyt), lístok na MHD v Ríme 18 EUR, vstupy fakultatívne cca 30 eur 
Posledná aktualizácia: nedeľa, 09. jún 2024, 20:30