Aktuality BohosluzbyOznamy

Podporte našu farnosť

Môžete tak urobiť zaslaním vášho daru na náš farský účet:

SK59 0900 0000 0001 0582 4874

Ďakujeme!

Liturgický kalendár

Liturgicky kalendar
Oltar secovce

Vianočný koncert - Gospel gala show z New Yorku vo Vranove n. T.

The Golden VoicesVianočná gospelová show v podaní nadaných černošských vokalistov a hudobníkov z New Yorku Vás pozýva na vzrušujúcu prehliadku černošských spirituálov a gospelov, ktorá sa uskutoční v rámci Slovenského turné v nedeľu 13.12.2015 o 18.00 h v Estrádnej sále Domu kultúry vo Vranove nad Topľou.

Svetoznáma skupina afro-amerického reverenda Dwighta Robsona, "The Golden Voices Of Gospel", absolvovala stovky mimoriadne úspešných koncertov po celom svete s mottom "Let´s have Church Tonight!".

Skupina je veľmi obľúbená a nie náhodou s ňou spolupracovali aj svetové hviezdy ako Michael Jackson, Mariah Carey a iní. Spev černošskej gospelovej skupiny priamo z Harlemu Vás dostane do tej správnej vianočnej nálady.

Vo viac ako dvojhodinovom hudobnom programe odznejú aj Vaše obľúbené hity ako Hallelujah, Oh Happy Day, Swing Low a mnohé ďalšie. Vstupenky v hodnote 19 € si môžete rezervovať alebo zakúpiť na stránke kulturavranov.sk alebo v pokladni Domu kultúry vo Vranove nad Topľou. Bližšie informácie získate na t.č. 0918 955 272. Zdroj: http://www.elokoncert.sk/
Posledná aktualizácia: pondelok, 26. október 2015, 08:47