Najnovšie fotky

 
  • Naša modlitba sa má stať kvasom, ktorá prekvasí celý náš život, všetko, čo prežívame, čo zamýšľame, aj čo robíme. čítať ďalej

Pre deti

V stredu (25.IV.) o 18.00 hod. vo farskom kostole je sv. omša s príhovorom pre deti. Predtým o 17.00 hod. sa stretneme na fare.
Nech prídu všetky prvoprijímajúce deti – aj z filiálok, pretože sa budeme fotiť na pamätné listy a po sv. omši bude nácvik spevu.
Deti nech si do konca mesiaca dokončia posledné 2 témy z pracovného zošita.Pre rodičov prvoprijímajúcich detí


Naše prvé stretnutie ohľadom prípravy na prvé prijatie Eucharistie bolo v nedeľu - 1.X.2017 o 15.30 hod. vo farskom kostole.

Mesačné katechézy, ktoré budú vyznačené aj v preukaze, sú v nedeľu popoludní a ich termíny budú vždy vyhlásené vo farských oznamoch. Na tieto katechézy chodia deti spolu so svojimi rodičmi.
Ďalej deti chodia na spoločné stretnutie každú stredu (okrem prvopiatkového týždna) o 17.00 hod. na faru a po ňom je sv. omša s príhovorom pre detí vo farskom kostole. Aj v Dargove sú stretnutia pre deti a to v piatok o 18.00 hod. je sv. omša za účasti detí.
Deti dávajú do svojcih preukazov zapisovať všetky nedelné a sviatočné sv. omše a taktiež účasť na stredajších stretnutiach.
Posledná aktualizácia: piatok, 20. apríl 2018, 22:41