Najnovšie fotky

 

Pre deti

pravidelna mesacna katecheza 10 2017

V nedeľu (15.X.) o 15.30 hod. bude vo farskom kostole v Sečovciach stretnutie rodičov a prvoprijímajúcich detí. Prosíme, aby prišiel aspoň jeden z rodičov.
Deti nech si dovtedy z pracovného zošita spolu s rodičmi vypracujú prvé štyri témy: Boh, Modlitba, Biblia, Stvorenie sveta. Zošity je potrebné doniesť na katechézu, aby sme si ich skontrolovali.


Pre rodičov prvoprijímajúcich detí


Naše prvé stretnutie ohľadom prípravy na prvé prijatie Eucharistie bolo v nedeľu - 1.X.2017 o 15.30 hod. vo farskom kostole.

Mesačné katechézy, ktoré budú vyznačené aj v preukaze, sú v nedeľu popoludní a ich termíny budú vždy vyhlásené vo farských oznamoch. Na tieto katechézy chodia deti spolu so svojimi rodičmi.
Ďalej deti chodia na spoločné stretnutie každú stredu (okrem prvopiatkového týždna) o 17.00 hod. na faru a po ňom je sv. omša s príhovorom pre detí vo farskom kostole. Aj v Dargove sú stretnutia pre deti a to v piatok o 18.00 hod. je sv. omša za účasti detí.
Deti dávajú do svojcih preukazov zapisovať všetky nedelné a sviatočné sv. omše a taktiež účasť na stredajších stretnutiach.
Posledná aktualizácia: sobota, 07. október 2017, 20:11