Aktuality BohosluzbyOznamy

  • Naša modlitba sa má stať kvasom, ktorá prekvasí celý náš život, všetko, čo prežívame, čo zamýšľame, aj čo robíme. čítať ďalej

Liturgický kalendár

Liturgicky kalendar
Farské oznamy: 23.4. - 29.4.2018
Na kostol obetovala bohuznáma 50€, vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať!
Dnes, tak ako je zvykom na Nedeľu Dobrého pastiera, je Zbierka na seminár. Za vaše dary vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať!
V pondelok po večernej sv. omši bude na fare biblické stretko, na ktoré vás srdečne pozývame. 
Dnes po sv. omši, ktorá bude  o 10.30 v Sečovciach, bude vo farskom kostole stretnutie rodičov detí, ktoré v tomto roku plánujú pristúpiť k prvému svätému prijímaniu. 
V stredu (25.IV.) o 18.00 hod. vo farskom kostole je sv. omša s príhovorom pre deti. Predtým o 17.00 hod. sa stretneme na fare. Nech prídu všetky prvoprijímajúce deti – aj z filiálok, pretože sa budeme fotiť na pamätné listy.
Koncom mája by sme mali začať s výmenou strechy na farskom kostole v Sečovciach, z tohto dôvodu potrebujeme vypratať nejaké priestory na fare, preto prosíme chlapov a chlapcov, ktorí sú ochotní prísť pomôcť pri upratovaní, nech prídu v sobotu o 9.00 na faru.  Ďakujeme.
Na budúci týždeň v nedeľu, popoludní o 14.00 bude na fare informačné stretnutie pre tých, ktorí sa prihlásili na púť do Lúrd. Ak by mal ešte nikto záujem zúčastniť sa púte do Lúrd v dňoch 6.-10. mája, môže sa prihlásiť v sakristii.