Aktuality BohosluzbyOznamy

  • „Ruženec je krásna duchovná tradícia na kontemplovanie Evanjelia spolu s Máriou. Je to modlitba jednoduchá a pokorná. čítať ďalej

Liturgický kalendár

Liturgicky kalendar
Farské oznamy 21.10. - 27.10.2019
Na kostol obetovali, bohuznámy 100€, bohuznáma 50€, bohuznáma 50€, vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať.
Dnes tak ako každoročne je Zbierka na Misie. Táto zbierka bude zvlášť obetovaná farnostiam v Rwande, ktoré sú skúšané genocídou a chudobou, za vaše dary vyslovujeme srdečné Pán Boh zaplať!
V pondelok po večernej sv. omši bude na fare biblické stretko na, ktoré vás srdečne pozývame.
V stredu pred detskou sv. omšou bude o 17.00 detské stretko na fare. Pozývame všetky deti.
Mladých našej farnosti pozývame v piatok o 18.00 na mládežnícku sv. omšu a na stretko, ktoré bude po sv. omši. 
26.októbra v sobotu je arcidiecézne kolo v halovom futbale v Košiciach. Odchod zo Sečoviec spred fary bude o 7.30. 
Mládežnícky ples našej farnosti bude  9.11.2019 v Sport café, lístky sa budú dať zakúpiť v piatok po mládežníckej sv. omši na stretku. Prosíme o pomoc s tombolou, kto by chcel pomôcť môže ju doniesť do sakristie alebo na faru. Ďakujeme.
Chceme sa poďakovať všetkým členom ružencového bratstva, ktorí prišli na brigádu za vyčistenie kňazských hrobov pred sviatkami Všetkých svätých. Vyslovujeme úprimné Pán boh zaplať!
Spoločná sv. omša za dušičky bude v Sečovciach, Dargove a Kravanoch 2. novembra na pamiatku všetkých verných zosnulých o 8.00. V Bačkove a vo Višňove bude na sviatok všetkých svätých 1.novembra. Úmysly na sv. omšu si môžete zapisovať v sakristii.
Na budúci týždeň zo soboty na nedeľu sa mení letný čas na zimný. O 3.00 hodine vnoci posúvame hodiny na 2.00 hodinu stredoeurópskeho času. 
Členovia Spolku svätého Vojtecha si môžu po sv. omši vyzdvihnúť podielové knihy v sakristii.