Aktuality BohosluzbyOznamy

Podporte našu farnosť

Môžete tak urobiť zaslaním vášho daru na náš farský účet:

SK59 0900 0000 0001 0582 4874

Ďakujeme!

Liturgický kalendár

Liturgicky kalendar
Oltar secovce

Návšteva Svätého Otca na Slovensku

Svätý Otec František

Svätý Otec František navštívi Košice v utorok 14. septembra 2021 na dvoch miestach.

Stretnutie RÓMOV so Svätým Otcom Františkom bude na LUNÍKU IX.

Stretnutie MLADÝCH so Svätým Otcom Františkom sa uskutoční na Štadióne TJ Lokomotíva v Košiciach. Sprievodný program bude od 13:30 hod. do príchodu pápeža. Hlavný program s pápežom na štadióne bude od 16:45 do 18:00 hod. 

Toto stretnutie je prioritne určené pre mladých od 15 - 30 rokov.


I. Podmienka účasti

Podľa aktuálne platných nariadení sa stretnutia s pápežom budú môcť zúčastniť tí, ktorí sú očkovaní II. dávkou vakcíny (v prípade dvojdávkovej vakcíny alebo jednou dávkou v prípade jednodávkovej vakcíny).

Kto má záujem a chce sa dať zaočkovať má tieto možnosti:

1. Očkovať sa bude v utorok okolo 9:30 – 10:00 v Sečovciach na mestskom úrade, vakcínou JANSSEN od spoločnosti Johnson-Johnson, kto má záujem a chce sa dať zaočkovať nech sa prihlási po sv. omši v sakristii, alebo zajtra v pondelok do 11:00 na farskom telefóne. Je potrebné udať meno, priezvisko, adresu bydliska a telefón.

2. Kto by sa chcel dať zaočkovať vakcínou Pfizer, očkuje sa bez zaregistrovania v nemocnici v Trebišove každý štvrtok a piatok. 


II. Podmienka

Registrácia osôb od 1.8.2021: Stretnutia sa budú môcť zúčastniť tí, ktorí sa VOPRED zaregistrujú do celonárodného systému. Registrácia by sa mala spustiť 1. augusta 2021 do naplnenia kapacity miest stretnutí. 

Linky pre registráciu budú zverejnené na stránke www.navstevapapeza.sk 

Kto sa chce zaregistrovať na stretnutie so Svätým Otcom nech sa zapíše v sakristii.


III.Dobrovoľníctvo

Podujatie takéhoto charakteru sa nezaobíde bez ochotných dobrovoľníkov. Prosíme o pomoc s náborom a oslovovaním dobrovoľníkov a zároveň o súčinnosť. Prosíme zvlášť zrelých dospelých, ktorí by nám pomohli s organizáciou, aby sa mladí mohli v čo najväčšom počte zúčastniť priamo stretnutia s pápežom Františkom. Kontaktný email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.. Tel.:  +421948 246 033.

Viac informácii o návšteve na www.navstevapapeza.sk

Foto: Pixabay.com
Posledná aktualizácia: sobota, 31. júl 2021, 10:20