Aktuality BohosluzbyOznamy

Podporte našu farnosť

Môžete tak urobiť zaslaním vášho daru na náš farský účet:

SK59 0900 0000 0001 0582 4874

Ďakujeme!

Liturgický kalendár

Liturgicky kalendar
Oltar secovce

Karneval pre deti

Farský karneval 2023


Príprava prvoprijímajúcich detí a plnenie si povinností pri detských omšiach boli v našej farnosti odmené karnevalom. Po dlhej prestávke sme mohli priniesť zaujímavý program, hry a ceny, ktoré určite urobili radosť všetkým.

Karneval sa niesol v téme Šmolkovia, kde bol aj zákerný Gargamel (o. Miloš), ktorý nemá rád Šmolkov. Mladí našej farnosti aj takto prispeli k zaujímavému programu a zároveň sa tak dali rozpoznať od detí, ktoré mali masky všetkého druhu. 

Chceme sa aj týmto poďakovať štedrým darcom, ktorí nám prispeli rôznymi darmi do tomboly, sladkými maškrtami a svojou prítomnosťou na karnevale. Veľká vďaka patri aj ZŠ Komenského, ktorá nám poskytla priestory a samozrejme aj DJovi Dominikovi a jeho asistentke za hudobný sprievod. Účasť bola vysoká. Mali sme 35 detí, 10 mladých a o. Miloša, bez ktorého by sa toto všetko neuskutočnilo. Fotky z karnelu si môžete pozrieť TU.

Dúfame, že sa znova o rok stretneme v ešte väčšom počte. Zábave zdar.


Posledná aktualizácia: nedeľa, 05. marec 2023, 12:44